Menu Zamknij

Kołdry do hostelu

Kołdra w hostelu

Kołdry do hostelu to świetne rozwiązanie w takich miejscach noclegowych. W czasie ich wyboru dobrze jest zwrócić uwagę na kilka kwestii. Trzeba mieć również świadomość tego, że nie starczą one na wiele lat.

Jakie kołdry do hotelu warto jest kupić?

Przy wyborze kołder do hostelu warto jest wziąć pod uwagę to, by:

  • były one w określonej kolorystyce, co zdecydowanie ułatwi ich pranie po opuszczeniu przez gości pokojów hostelowych,
  • wykonane z szybko schnącego materiału,
  • na tyle ciepłe (np. kołdry puchowe), by gościom nie było pod nimi chłodno także w zimowe miesiące,
  • zadbać o to, aby te zimowe nie były jednocześnie używane również w miesiącach letnich.

Cena kołder do hotelu nie musi być bardzo wysoka za cenę jednostkową. Ważne jest zadbanie o to, by przede wszystkim spełniały one swoją rolą. Najważniejszą z nich jest dostarczanie ciepła gościom hostelów, którzy będą mieli się nimi okryć o dowolnej porze roku. Należy wziąć pod uwagę również to, że mimo zmiany poszewek one także od czasu do czasu muszą zostać wyprane i odświeżone.

Kołdry do hostelu

Kluczowe w przypadku właścicieli danego hostelu jest zadbanie o to, by kołder było na pewno o co najmniej kilka sztuk więcej niż łóżek do wynajęcia. Zawsze może mieć miejsce jakaś niespodziewana sytuacja w związku z którą trzeba będzie wymienić kołdrę w którymś z pokojów. Na taką sytuację nigdy nie można się przygotować i dlatego nie może dojść do zdarzenia, w którym zabraknie kołdry dla któregoś z gości hotelowych.

Bez wątpienia kołdry hostelowe powinny być wymieniane co jakiś czas, jeśli osoby odpowiedzialne za zmianę poszewek zauważą, że kołdry używane w hostelach również są już do wymiany. Nie ma możliwości, by jednorazowy zakup służył przez nie wiadomo ile lat, jeśli przez cały czas kołdry do hostelu są używane przez osoby, które w nim nocują. Mistrzowskim rozwiązaniem jest inwestowanie w nie za drogie kołdry z tego powodu, że są one przykryte poszewką, a przy wyborze hostelu jako miejsca noclegowego goście nie oczekują nie wiadomo jakich luksusów.