Menu Zamknij

Firmowe trendy

Jeżeli szukasz do swojego domu jednorodzinnego lub mieszkania doskonałej jakości zasłon okiennych, skorzystaj z propozycji sklepu internetowego przedsiębiorstwa WinRol. Znajdziesz w tym miejscu bogatą gamę produktów, gdzie należy wymienić na przykład żaluzje drewniane, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, a to ze względu na to, iż łączą one w sobie elegancki wygląd oraz funkcjonalność.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie ze sklepu Winrol Wrocław fot.1

Pasują do właściwie każdego pomieszczenia, zarówno takiego, które jest urządzone w stylu klasycznym, jak i industrialnym. Kolejnym produktem, jaki można zakupić w sklepie online są także żaluzje, ale takie, do których wykonania użyto aluminium. Ten wyrób też doskonale sprawdzi się jako osłona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz zapewni intymność w lokum. Doskonale nadają się one do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie ze sklepu Winrol Wrocław fot.2

Dostępne są również plisy okienne oraz rolety rzymskie. Żaluzje plisowane to jeden z najnowszych sposobów zakrywania wnętrza, a ich ogromną zaletą jest to, iż świetnie pasują do rozmaitych okien, także dachowych i mających nietypowe kształty. Natomiast rolety rzymskie to klasyka, dzięki nim każdy pokój nabierze niepowtarzalnego charakteru.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

  • Sklep Winrol Wrocław – sprzedaż i montaż rolet rzymskich
  • Sklep Winrol Wrocław – sprzedaż i montaż rolet rzymskich