Menu Zamknij

Firmowe trendy

notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka to kancelaria, której celem jest umożliwienie obywatelom dokonywania czynności prawnych w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Kancelaria Notarialna posiada stosowne uprawnienia i działa na podstawie ustawy o notariacie.

Kancelaria notarialna zajmuje się przede wszystkim sporządzaniem aktów notarialnych, czyli dokumentów o szczególnym znaczeniu prawnym, i mocy dowodowej. Do czynności notarialnych należą między innymi potwierdzanie autentyczności podpisów i dokumentów, sporządzanie testamentów i umów, przeprowadzanie transakcji, których przedmiotem są nieruchomości, dokonywanie czynności związanych z przekształcaniem spółek, przeprowadzanie postępowań spadkowych i egzekucyjnych.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka zajmuje się także przechowywaniem dokumentów, których oryginał musi być zachowany w formie aktu notarialnego, a także udzielaniem porad prawnych związanych z czynnościami notarialnymi. Kancelaria redaguje także oświadczenia o ustanowieniu hipoteki, poddaniu się egzekucji, o ustanowieniu służebności przesyłu, gruntowej lub osobistej, sporządza umowy podziału lub łączenia lokali bądź ustanowienia hipoteki.

Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992872261
Regon
384954704
Siedziba

ul. Strzegomska 208
54-432 Wrocław

  • Kancelaria Notarialna dr Wiktor Trybka we Wrocławiu