Menu Zamknij

Firmowe trendy

mezoterapia igłowa

Firma Contour Studio to klinika kosmetologii estetycznej. Jest to miejsce stworzone dla ludzi ceniących naturalne piękno. Eleganckie gabinety i nowoczesny sprzęty, sprawiają, że klienci czują się wypoczęci i zrelaksowani. Firma zapewnia szereg usług takich jak m.in: zabiegi na twarzy, zabiegi na ciało, zabiegi na włosy.

Kadra składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Personel stale podnosi swoje kompetencję poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Wszystkie zabiegi wykonywane są z dbałością o bezpieczeństwo klientów. Firma dysonuje sprzętem wysokiej klasy takim jak m.in: hydropeeling Aquapure, Venus Legacy.

Klinika zajmuje się usuwaniem różnego rodzaju niedoskonałości skóry, terapię trądziku u młodzieży i dorosłych. Każda wizyta w salonie przebiega bezstresowane w przyjaznej atmosferze. Klinika stara obserwuje branżę i poszerza swoją ofertę, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Contour Studio posiada szerokie grono zadowolonych klientów.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
Regon
020606738
Siedziba

ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław

  • Contour Studio Wrocław – zabiegi mezoterapii igłowej