Menu Zamknij

Firmowe trendy

rehabilitacja w Centrum Gawłowska WrocławCentrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce na mapie miasta, które powinien znać każdy, dbający o dwoje zdrowie, mieszkaniec Wrocławia. Centrum zapewnia kompleksową i profesjonalną rehabilitację oraz fizjoterapię pacjentów w oparciu o terapię manualną, przeciwobrzękową, INDIBA, PST, a także za pomocą laseroterapii, elektroterapii, drenażu limfatycznego, krioterapii, tapingu, czy suchego igłowania.

Jeżeli ktoś zmaga się z chronicznym bólem kręgosłupa, doznał urazów sportowych kończyn, stawów, cierpi na ostrogi piętowe, obrzęki, bądź potrzebuje opieki po artroskopii kolana czy endoprotezie biodrowej, w Centrum Rehabilitacji Gawłowska uzyska kompleksowe wsparcie w leczeniu.

Placówka charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do pacjenta, zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, którzy krok po kroku wyjaśnią charakter zaplanowanych zabiegów, profesjonalnym sprzętem, ale także miłą, pełnią zrozumienia dla potrzeb klienta, atmosferą, oraz krótkim terminem oczekiwania na wizytę.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981153108
Regon
363264255
Siedziba

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska Wrocław